Dnes je sobota 25. března 2017, svátek má Marián
Aktuální teplota: 4.3 °C

Inzerce - hlavní stránka

Práce

Hledáme paní na hlídání

24.3.2017
Dobrý den, hledáme paní na hlídání dvou malých dětí (2 roky a 5 let) v Droždíně. Pro více informací ohledně časového rozmezí, platu atd. volejte na telefonní číslo 775 263 336 (paní Andrea Michalcová).

Hlídání dítěte

24.3.2017
Ráda bych opět opatrovala malé dítě. Lokalita Olomouc - Hodolany a směr Velká Bystřice, Hlubočky.....
739209799

Úklid kanceláří

24.3.2017
Hledám slušnou a poctivou paní na úklid kanceláří, na 2 až 3 hodiny denně. Odměna za práci je 75 Kč za hod. čistého. Čisté a pohodové prostředí. Vhodné jako přivýdělek k důchodu nebo mateřské. Jedná se o práci na dohodu. Místo práce je poblíž vlakového ná

Hledám obsluhu v baru v centru Olomouce

23.3.2017
Hledám obsluhu do baru herny v centru Olomouce , nástup od 01.05.2017 , výhodné platové podmínky, praxe vítána, nezaučené zaučíme.
702482650

Nepravidelný úklid

23.3.2017
Nabízím brigádu, nepravidelný úklid domácnosti, mytí oken.

ŘIDIČ SKUPINY C+E

23.3.2017
Přijmeme řidiče kamionu na vnitro - nástup možný ihned. Požadujeme digitální kartu, profesní průkaz, spolehlivost, inteligenci, cit pro techniku. Mzda 20-35tis čistého. Víkendy doma, pro řidiče z Olomouce možnost být doma téměř denně. Vyjíždí se z Olomouc

rozvážka

23.3.2017
Hledám Brigádu rozvážku různého druhu zboží. Mám řidičák sk. B nabídnete?.Špk Zábřeh na mor.

Pro řidičák sk.B

23.3.2017
Hledám Brigádu rozvážku různého druhu zboží. Mám řidičák sk. B nabídnete? Špk, Zábřeh na Mor. Tel.

Příjmu truhlare

23.3.2017
Příjmu dva truhlare s praxi v oboru pro čistou stolarnu v Hlusovicich 2km od Olomouce.Vyrabime interierovy nábytek na zakázku.Po předvedení práce možnost slušného výdělku a stálost místa.Nastup možný ihned.
603168847

Operátor výroby! Prostějov - vhodné i pro ženy

23.3.2017
- montáž komponentů pro automobilový průmysl a hydraulické systémy - práce v čistém pracovním prostředí
737887660

Důchodkyně hledá

23.3.2017
Dobrý den, maminka hledá občasnou brigádu např. uklid, žehlení, domácí práce nebo pomoc s dětmi např. vyzvedávání děti. Nejlépe lokalita Lazce, Černovír a okolí.

Barman/ka - Legend, Olomouc

23.3.2017
Do našeho týmu Legend nonstop bar v Olomouci (Litovelská 7) přijmeme na hlavní pracovní poměr barmana/barmanku. Požadujeme flexibilitu, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík a hlavně chuť pracovat. Práce v mladém kolektivu, velmi dobré platové pod Cena: 14000 Kč

Prodavačka

23.3.2017
Prodavač/ka papírnictví. Hledáme zaměstnance do prodejny papírnictví. Požadujeme dobré komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji, spolehlivost, zodpovědnost. kht286.olomouc@koh-i-noor.cz

Noční ostraha hotelového zařízení

23.3.2017
CBS comp., s.r.o. přijme zaměstnance na pracovní pozici nočního strážného v hotelu. Profesní životopisy s kontaktním tel. zasílejte POUZE na email: hergott.cbs@email.cz. Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80,

Hledám man.brigádu

22.3.2017
Hledám man.brigádu-přivýdělěk,muž 34let,nejl.jako operátor,expedient,sklad.dělník,s těhování,natěrač,hlídač,úklid,řid ičB,jemný mechanik,montér,pom.kuchař(síla)p izzař,letáky,zahrad.lesnictví-pom ocné práce.Oc,Lutín a okolí.

Hledám brigádu

22.3.2017
Hledám brigádu na ranní směny v Olomouci. Praxe: dělnice v pásové výrobě, prodavačka, pomocná kuchařka, uklízečka , servírka. Jsem spolehlivá a zodpovědná. Právě jsem na MD. Děkuji za nabídky.

22.3.2017
737887660

brigáda úklid

22.3.2017
nabízím brigádu - úklid na hotelu pracovní doba 10-14hod. dle potřeby požaduji status studenta, pečlivost, spolehlivost. nástup ihned
607928025

Brigáda

22.3.2017
Hledám brigádu, fušku, cokoliv. O víkendech i přes týden. Manuálně zručný... Cena: 100 Kč

Pomocní pracovníci do RESORTU HODOLANY BRIGÁDA/HPP

22.3.2017
Náplň práce: úklid prostor resortu, úklid pokojů, práce na myčce Požadujeme: flexibilita (8-12h směny),pečlivost,spolehlivost Vhodné i pro studenty,absolventy. NÁSTUP IHNED
Stránka 1 z 6
12345>Poslední >>

NOVÝ INZERÁT

Jedná se o soukromou nekomerční inzerci (máte-li zájem o komerční inzerci, možnosti Vám rád nabídne některý z našich inzertních poradců). K inzerátu můžete přiložit až 5 fotografií ve formátu JPG (fotografie širší než 600 px nebo vyšší než 400 px budou automaticky zmenšeny). Po vložení inzerátu Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzení s odkazem pro úpravu a smazání inzerátu. Redakce si vyhrazuje právo odstranit nevhodné inzeráty.

Nadpis* | max. 100 znaků - ještě máte k dispozici znaků
Text inzerátu* | max. 255 znaků - ještě máte k dispozici znaků
Typ inzerátu*
nabídka (nabízím k prodeji)
poptávka (hledám ke koupi)
Fotografie | JPG, PNG, GIF / max. délka delší strany 800px
Kategorie*
Telefon
Napište slovně číslici (ctyri plus pet):
Toto je ochrana proti spamu.